Reklamı Geç
ASTROLOJİ
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

Koç - 2022-01-20
Sosyal ilişkilerinizde manipüle edilebilirsiniz. Dolaylı yoldan sizinle iletişim halinde olanlar enerjinizi düşürmek için ellerinden geleni yapabilirler. İnsanların düşüncelerine bağımlı yaşamayın. Kendiniz olun ve bu konuda çevrenize net sınır çizin. Siz izin vermediğiniz sürece hiç kimse sizi incitemeyecektir.
Boğa - 2022-01-20
Geçmiş rahatsızlığınızın tekrarlanmasından endişe duyuyorsunuz. Aksattığınız kontrollerinizi yaptıracaksınız. Sağlığınızı ihmal etmenin zorluğunu şu an daha iyi anlıyorsunuz. Bir şeyler başınıza geldikten sonra harekete geçmek yerine başınıza gelmeden önlemleri almalı ve bunun için ekstra efor sarf etmelisiniz.
İkizler - 2022-01-20
Arkadaş çevrenizde tartışmalara şahit olabilirsiniz. Taraf tutmak yerine sadece izleyici yönünde duruş sergilemelisiniz. Olaylar karşısında düşüncenizi belirtirseniz yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir ve gereksiz diyaloglar içine girebilirsiniz. Böyle durumlarda sessiz kalmanız daha doğru olacaktır.
Yengeç - 2022-01-20
Çalışma ortamınızda yaşadığınız haksızlık için özür dileyenler olacaktır. Konuyu fazla uzatmak istemeyeceksiniz. Karşınızdaki kişiyi affederek olayları sonlandırabilir ve zihninizi meşgul eden konuyla aranızdaki bağı kesebilirsiniz.
Aslan - 2022-01-20
Uzun zamandır görüşemediğiniz akrabalarınız aradaki sorunları çözmek için iletişim kurmak için harekete geçebilir. Yeniden görüşme isteği sizin tarafınızdan çok hoş karşılanmayabilir ve bu ilişkinin sizin tarafınızdan bittiğine şahit olabilirsiniz.
Başak - 2022-01-20
Para harcamaktan korkuyorsunuz. Üzerinizden atamadığınız endişeleriniz elinizi ayağınızı bağlıyor. Endişelerinizden kurtulmak için harekete geçin. Kontrollü para harcayarak bu endişelerinizin üzerine gidebilir ve korkularınızı süreç içinde aşabilirsiniz.
Terazi - 2022-01-20
Aşk hayatınızda aldığınız sorunları gözünüzde fazla büyüttüğünüzü fark ediyorsunuz. Sıradan olabilecek şeyleri büyütmeme kararı alıyorsunuz. Ama sizin için bu durum öyle karar aldığınız kadar kolay olmayabilir. Biraz sabırlı olduğunuz sürece bu sorunu çözebilirsiniz.
Akrep - 2022-01-20
Günlük işlerinizi çözmek için yardımcı bir kişi ile anlaşma kararı alıyorsunuz. Yetişemediğiniz noktalarda sizlere destek olacaktır. Böylece günlük işlerinize harcadığınız efordan kazandığınız zaman size kişisel zaman olarak geri dönecektir. Vaktinizi yapmaktan keyif aldığınız şeyleri yaparak değerlendirebilirsiniz.
Yay - 2022-01-20
Spekülasyonla kaybettiğiniz maddi varlığınızı yeniden elde etmek için hukuki yollara başvuruyorsunuz. Bu süreç sizi çok yıpratsa da hukuksal anlamda bütün şartlarınızı zorlayacak ve süreci stresli bir şekilde takip edeceksiniz. Bu süreçte kendinizi kaybetmeyin. Sağlığınıza dikkat edin.
Oğlak - 2022-01-20
Ailenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi yalnız hissetmeniz birlikte vakit geçirmenize yeterli olmayacaktır. Aslında hissettiğiniz yalnızlığın sizin içinizde büyüttüğünüz bir şey olduğunun farkına varın. Bu duyguyu aşmak için gerekli uzmanlardan destek almaktan çekinmeyin.
Kova - 2022-01-20
Yakın çevrenizde yaşadığınız küçük sorunların üçüncü kişiler tarafından eklenerek konuşulduğunu öğreniyorsunuz. Yaşanılan olaylar karşısında öfkenize hakim olmalısınız. Süreç doğruyu gösterecek ve size haksızlık yapıldığı ortaya çıkacaktır, sabırlı olun.
Balık - 2022-01-20
Maddi yatırımlarınızı değerledirirken ve bu konuda gizlilik içinde ilerlerken beklenmedik karşılaşmalar yaşayabilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Kendinizi açıklarken cümle kurmakta zorlanabilir ve kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Olaylar durulduktan sonra konuşmak sizin için daha iyi olacaktır.