Zeynep Aslan Güzellik Merkezi Mardin’de Açıldı
Haber
19 Ekim 2021 - Salı 13:30
 
Zeynep Aslan Güzellik Merkezi Mardin’de Açıldı
Mardinli Zeynep Aslan, vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacıyla güzellik merkezi açtı.
ekonomi Haberi
Zeynep Aslan Güzellik Merkezi Mardin’de Açıldı

13 Mart Mahallesi Mehtap Caddesi Kardelen Apartmanı Oscar Erkek Berberi Üstü Kat: 1 No: 1 de açılan Zeynep Aslan Güzellik Salonu açılış konsepti ile ilgi odağı oldu.

Güzellik Merkezinin lansman tanıtımı ile birlikte coşkulu bir açılış programı gerçekleştirildi.

Başarılı iş kadını, güzellik ve estetik uzmanı Zeynep Aslan, kendi adını taşıyan güzellik merkezinin açılışına çok sayıda vatandaş ve iş dünyasından insanlar katılım sağladı.

Güzellik ve bakımından ödün vermeyen kadınların bir numaralı adresi olmayı hedeflediklerini belirten Aslan, Kemal Ceyhan tarafından açıldığını ifade etti.

Estetisyen Zeynep Aslan, “Estetisyenim, 6 yıldır bu mesleği yapıyorum. Şuanda bu mesleğin eğitimciliğini yapıyorum. Burada amacımız kalitedir, kalitemizden vaz geçmiyeceğiz. Mesleki alanda müşterilerinize önereceğim tek şey, Emin olmadıkları ve uzman olamayan kişilerin ellerine bırakmasınlar. Mardin yerlisi olarak kendi halkım için çalışmaya geldim. Ben kendi bakımına ve kendine önem veren bay, bayan tüm Mardin halkını Zeynep Aslan güzellik merkezine bekliyorum” dedi.

Ceyhan, Başarılı iş kadını, güzellik ve estetik uzmanı Zeynep Aslan’a başarılar diledi.

Ceyhan, “Amacımız Mardin’imize yeni iş olanakları ile birlikte halkımızın daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu Alanda Zeynep hanımla birlikte bunu başaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Mardin Berberler ve Kuaförler odası Başkanı İbrahim Pordoğan, “önemli olan her gün Mardin’de bu tür güzellik salonlarımızın açılışına katılmak bizi mutlu ediyor. Böyle konseptli salonların açılışına katılmak bizi mutlu ediyor. Katkılarından dolayı Zeynep Hanım ve Kemal beye teşekkür ediyorum. Mardin halkı olarak onlardan isteğimiz hijyenik şartlarda hizmet vermeleri. İnsanları buradan mutlu ve hayırlı bir şekilde uğurlamaları. Rabbim onları Muaffak etsin” Şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeynep, Aslan, Güzellik, Merkezi, Mardin’de, Açıldı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı