Şehit Polis Memurunun İsmi Parkta Yaşatılacak
Haber
27 Eylül 2021 - Pazartesi 19:16
 
Şehit Polis Memurunun İsmi Parkta Yaşatılacak
Gara Şehidi Polis Memuru Vedat Kaya'nın isminin verileceği park için istişare toplantısı gerçekleştirildi.
gündem Haberi
Şehit Polis Memurunun İsmi Parkta Yaşatılacak

Mardin Büyükşehir Belediyesi Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Demirtaş’ın yanı sıra MBB Genel Sekreteri Murat Süzen, Çevre Koruma Kontrol daire Başkanı Abdullah Yenigün ve teknik personel katıldı.
Nur mahallesinde 21 dönüm arazi üzerine kurulacak ve Gara şehidi polis memuru Vedat Kaya'nın isminin verileceği park hem mahalle sakinlerine hem de engelli bireylere hizmet verecek.
Mardin Şehidinin isminin verileceği Park, oyun alanlarından, yeşil alanlara, fitnees ve spor aletlerinden kamelyalara kadar tüm imkânlar kullanılarak baştan sona donatılacak.
Vali Demirtaş konu ille alakalı ‘’Şehidimizin ismini yaşatmak adına yapımına bir an önce başlayacağımız park için çalışmalarımıza başladık. Bugün teknik ekibimiz ile son düzenlemeler üzerinde konuştuk. Artuklu ilçemizin Nur mahallesinde şehidimizin ismine yakışacak şekilde çok güzel bir park alanı inşa ediyoruz. Şehidimizin babası Şeyhmus amca çok sevdiğimiz amcamız. Kendisi ile de istişarelerde bulunarak çalışmalarımızı başlatıyoruz. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun’’ diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, Polis, Memurunun, İsmi, Parkta, Yaşatılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı