Mardin Masterler Ankara’da turnuvayı şampiyon olarak tamamladı
Haber
13 Eylül 2021 - Pazartesi 10:21
 
Mardin Masterler Ankara’da turnuvayı şampiyon olarak tamamladı
Masterler turnuvasına katılan Mardin Masterler Spor Kulübü turnuvayı şampiyon olarak tamamladı .
spor Haberi
Mardin Masterler Ankara’da turnuvayı şampiyon olarak tamamladı

Ankara Polatlı Belediyesi tarafından Sakarya Muharebesinin 100. Yılı dönümü nedeniyle düzenlenen Masterler turnuvasına katılan Mardin Masterler Spor Kulübü turnuvayı şampiyon olarak tamamladı .

Mardin’e şampiyon olarak döndükleri için mutlu olduklarını ifade ede Kulüp Başkanı  Hamit Karaca turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ev Sahibi Polatlı Masterler, Ordu Ünye Masterler, Adana Güneşi  Masterler, Sivas Masterler, Çanakale Masterler ve Mardin Masterler Spor Külübü olarak turnuvada yer aldık. Turnuva zevkli ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Bizi Turnuvaya öneren başta Behzat Hocam, Yavuz Duruel ,Cengiz Şenay,  Atatürk Bahar kupası Yönetimine  bizi Turnuvaya davet eden ve misafir eden  Polatlı Belediyesine  ayrıca Ulaşım için yardımcı olan Cengiz Demirkaya vekilimize, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a ve Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Mavidemir’e   çok çok teşekkür ederim.”

         Turnuvada oynadığı Futbol ile taraflı tarafsız herkesi kendine hayran bırakan başta takım Hocamız Zeynettin Yılmaz ve tüm  sporcularımızı tebrik ettiğini belirten Karaca: “Spor Kardeşliktir biz yıllardır katıldığımız turnuvalarda her zaman centilmenliği ön planda tutuk dinler ve dillerin bir arada buluştuğu tarihi şehrimiz Mezopotamya’nın incisi Mardin’imizi en güzel şekilde temsil ediyoruz.” Diye konuştu.

            

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mardin, Masterler, Ankara’da, turnuvayı, şampiyon, olarak, tamamladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı