Deva Partisinden Gazetemize Ziyaret
Haber
15 Haziran 2021 - Salı 22:11
 
Deva Partisinden Gazetemize Ziyaret
Yerel basının sıkıntılarının konuşulduğu ziyarette çözüm için neler yapılabileceği görüşüldü.
gündem Haberi
Deva Partisinden Gazetemize Ziyaret

İl Başkan Yardımcısı Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Birimi Başkanı, İl Başkan Yardımcısı Gençlik Çalışmaları Birimi Başkanı Mehmet Kan, İl Genel Sekreteri Emre Hüseyinoğlu ve Basın ve Halkla İlişkiler Kurumsal İletişim Birimi Başkan’ı Mardin haber gazetesi, Mardin İletişim ve Yaşam Derneğine (MİYDER) Başkanı Murat Akgül’e ziyarette bulundular.

YEREL BASININ SIKINTILARININ KONUŞULDUĞU ZİYARETTE ÇÖZÜM İÇİN NELER YAPILABİLECEĞİ GÖRÜŞÜLDÜ.

Mardin Haber Gazetesinde gerçekleşen ziyarette Abdulkadir Kerimoğlu’nun Dönüşüm ve Teknolojiden Basın ve Halkla İlişkiler Kurumsal İletişim Birimi Başkanlığına atanması süreci konuşuldu.

Mardin İletişim ve Yaşam Derneği ve Mardin Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Akgül ise, “Gazetecilik bir yaşam biçimidir. Halkın yanında olmaktır, doğrunun yanında olmaktır, toplumun her kesimiyle diyalog kurmaya çalışıyoruz. Topluma doğru haber vermeye devam edeceğiz. Gazetemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 Ziyaret sonrası Mardin Deva Partisi Yönetim Kurulu Üyeleri ile Mardin Haber Gazetesi ve MİYDER Başkanı Murat Akgül ile hatıra fotoğrafı çektirildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deva, Partisinden, Gazetemize, Ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı