Başkan Müslümoğlu:”Yeni eğitim yılı sağlıklı ve huzur dolu bir yıl olsun”
Haber
07 Eylül 2021 - Salı 10:22
 
Başkan Müslümoğlu:”Yeni eğitim yılı sağlıklı ve huzur dolu bir yıl olsun”
Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum
eğitim Haberi
Başkan Müslümoğlu:”Yeni eğitim yılı sağlıklı ve huzur dolu bir yıl olsun”

Güneydoğu Anadolu Mısır Üreticiler ve İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanifi Müslümoğlu 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı sağlıklı ve huzur dolu bir yıl olması temennisinde bulundu.

Eğitim yılının başlamasıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Müslümoğlu Covid 19 salgını nedeniyle bu yıl da tedbirlere riayet ederek eğitim öğretim yılına başladıklarını söyledi.

Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Başkan Müslümoğlu şunları kaydetti:

“Covid.19 salgınının gölgesi altında uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime kaldığımız yerden tekrar başlıyoruz. Bu dönemde hem toplumumuzun hem de kendi sağlığımızın korunması açısından maske mesafe ve hijyen konusu hayati önem taşımaktadır. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız devletimizin ve milletimizin temel taşları olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için çaba gösteren değerli öğretmenlerimiz ve kıymetli ailelerimize başarılar diliyorum.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen Covid.19 salgını ile mücadelede devletimiz okullarınızın temizliği noktasında her türlü tedbiri alması ve tüm toplumun maske sosyal mesafe konusunda daha dikkatli olmamız önemlidir. Temennimiz inşallah sağlık ve huzur içerisinde bir eğitim yılı yaşamış oluruz.  Bu duygu ve düşüncelerle 2021.2022 eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını diler yeni dönemin başta değerli öğretmenlerimiz olmak üzere öğrencilerimize ve Kıymetli ailelerine sağlık huzur ve başarı dolu mutlu bir yıl getirmesini diliyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Müslümoğlu:”Yeni, eğitim, yılı, sağlıklı, ve, huzur, dolu, bir, yıl, olsun”,
Yorumlar
Haber Yazılımı