Mardin Haber Gazetesi: #EvdeKal - Mardin Haberler, Son dakika ...
Astroloji

 

 

 
Akrep (19.06.2021)
Kariyerinizde oldukça aktif ve çalışkan birisiniz. Bu durum zaman zaman aşk hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Partnerinizden duyabileceğiniz birkaç şikayet, evrenin bu konuda sizi uyarması olabilir. Evrenin dengesine ayak uydurun.
 
Aslan (19.06.2021)
Geçmişe özlem duyuyor olabilirsiniz. Bu durumda geçmişin sizin için henüz geçmediğini ifade ediyor. Dün ile bugün arasında sıkışmaktansa, geçmişi uğurlayın ve bugünün değerinin farkına varın. Hayat an da gizli! Anı yaşayın.
 
Balık (19.06.2021)
Kendinizi kontrol etmekte zorlandığınız bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Kendinizi çevrenizden soyutlama isteği size bir yere kadar iyi gelebilir ama bu durum içinize daha fazla kapanmanıza da neden olabilir. Bu noktada dengeyi sağlamaya özen göstermelisiniz.
 
Başak (19.06.2021)
Aşk hayatınızda duygularınız ve mantığınız arasında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Dengeli bir şekilde duygu ve mantığınızla alacağınız ortak kararlar sizi tatmin edecek ve daha politik hareket etmenize olanak sağlayacaktır.
 
Boğa (19.06.2021)
Sosyal çevrenizdeki durumlara karşı eleştirel bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Bu noktada dengeli olmak ise oldukça önemlidir. Titiz davranmak ve takıntılı olmak arasındaki sınırların farkında olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.
 
İkizler (19.06.2021)
Bugün sizin için oldukça sürprizli bir gün olabilir. Etrafınızda gelişen ama haberinizin olmadığı gizli olaylar gün yüzüne çıkabilir. Gerçekler sizi ilk olarak şaşırtsa da, gerçekleri öğrenmek gün sonunda size büyük bir rahatlama getirecektir.
 
Koç (19.06.2021)
Fiziksel olarak kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için dinlenmek ve vitamin takviyeleri almak sizin kısa sürede toparlanmanızı yardımcı olabilir. Eskisinden daha enerjik olmanızı sağlayacak bu süreci kucaklamalı ve kendinize iyi bakmalısınız.
 
Kova (19.06.2021)
Aileniz finansal konularda size akıl danışabilir. Bu iletişim esnasında duygularınızla değil de mantığınızla konuştuğunuzda, daha sağlıklı bir iletişim sağlayabilirsiniz. Süreci doğru yürütmeye özen gösterin.
 
Oğlak (19.06.2021)
Kariyerinizde mantığınızla yol alan birisiniz. Bu yola hayal gücünüzü ve size ilham veren şeyleri eklemek size yeni kapılar açabilir. Hayal gücünüzü kullandığınızda olan şeylere siz bile şaşırabilirsiniz. Hayal edin, gerisini evrene bırakın.
 
Terazi (19.06.2021)
İş hayatında genel olarak mantığıyla hareket eden birisiniz, fakat bu sıralar duygusallığınızın hakim olduğu kararlar alıyor olabilirsiniz. Duygusallıktan sıyrılıp, mantığınızı tercih ettiğinizde işler sizin için oldukça kolaylaşacaktır. Düşünerek ve sağ duyunuzla hareket etmek size yeni kapılar açabilir.
 
Yay (19.06.2021)
Çevrenizde sizi olumsuz etkilediğini düşündüğünüz bazı kişiler ile iletişiminizi kesme kararı alabilirsiniz. Sizi olumsuz yönde etkileyen ve enerji akışınızı bozan kişilerle yollarınızı ayırmak sizi rahatlatabilir ve enerjinizin yükselmesine sebep olabilir. Kararlarınızda kendinize güvenin.

 

 

 

Haber Yazılımı