Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 13:34
 
Mardin Oto Tamirciler Ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanından Gazetemize Ziyaret
Mardin oto tamirciler ve esnaf sanatkarlar odası başkanı Hakan Aydın Mardin Haber Gazetesi ve MİYDER derneğini Ziyaret etti.
gündem Haberi
Mardin Oto Tamirciler Ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanından Gazetemize Ziyaret

Mardin Haber Gazetesi imtiyaz sahibi ve MİYDER Başkanı Murat Akgül’ü  makamında ziyaret eden Mardin oto tamirciler ve esnaf sanatkarlar odası başkanı Hakan Aydın,  “Mardin Haber Gazetesi her zaman bizlerle beraber olmakta, kamuoyuna yaptığımız çalışmaları aktarmaktadır. Bu nedenle hem yeni açılmış olan Mardin İletişim ve Yaşam Derneğinin hayırlı olması sebebiyle ziyaret hem de Teşekkür için geldik“ dedi.

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Başkan Aydın, ziyaretinde oto tamirciler ve esnaf sanatkarlar odasının çalışmaları hakkında bilgi vererek “Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte odamızın güçlenmesi için çalışıyoruz. Ayrıca üyelerimizi sürekli ziyaret ederek onların sorunlarını dinliyoruz ve yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Bizim tek derdimiz sevdalısı olduğumuz Mardin ve Mardinli esnaflarımızın her zaman her şartta yanlarında olmaktır” diye konuştu.

HER ZAMAN ESNAFLARIN SORUNLARINI DİLE GETİRECEZ

Mardin Haber İnternet gazetesi imtiyaz sahibi ve MİYDER başkanı Murat Akgül ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Mardin’de yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek halkımıza en doğru şekilde sunmaya çalışıyoruz. İlkemiz daima doğruluk ve dürüstlükten yana olacaktır. Bu anlamda esnafımızın yanında olmaya ve sorunlarını bire bir aktarmaya devam edeceğiz. Bizde bir anlamda esnaflık yapıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mardin, Oto, Tamirciler, Ve, Esnaf, Sanatkarlar, Odası, Başkanından, Gazetemize, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı